MŠ Skuteč Osady Ležáků
MŠ Skuteč, Osady Ležáků
MŠ Skuteč Osady Ležáků
MŠ Skuteč, Osady Ležáků

Filozofií naší MŠ je škola rodinného typu s úzkými vazbami na rodiče. Základem je prožitkové učení s prvky alternativního vzdělávacího programu „Začít spolu“, který je svým obsahem a zaměřením naší práci a nastavení všech zúčastněných velmi blízký.

Mateřská škola obnovuje provoz od pondělí 12. 4. 2021  pouze pro děti v posledním ročníku předškolního vzdělávání a pro vyjmenované profese IZS za stanovených  podmínek MŠMT A MZ (viz. sekce PRO RODIČE - OBNOVENÍ PROVOZU OD 12.4.2021

Přítomnost dětí nahlašujte předem telefonicky na čísle 736 676 821.

Uzavření MŠ

VÁŽENÍ RODIČE,

MATEŘSKÁ ŠKOLA JE I NADÁLE DO 11. 4. 2021 NA ZÁKLADĚ USNESENÍ VLÁDY ČR PRO DĚTI UZAVŘENA

DĚTI, PRO KTERÉ JE PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ POVINNÉ, PŘECHÁZÍ NA FORMU DISTANČNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ

(viz. odkaz na příspěvek Distanční vzdělávání  a Třída Veverky, v příspěvku Třída Medvídkové je také nějaké překvapení pro děti malé)

ZÁKAZ OSOBNÍ PŘÍTOMNOSTI DĚTÍ V MŠ

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje, že vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR dne 26. února 2021 přijala krizové opatření č. 200, kterým se nad rámec dosavadních opatření zakazuje osobní přítomnost dětí v mateřské škole.

DISTANČNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Mateřská škola bude poskytovat vzdělávání distančním způsobem dětem, pro které je předškolní vzdělávání povinné.

OŠETŘOVNÉ

Informace o ošetřovném jsou dostupné na tomto odkazu ČSSZ např. zde: https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu. Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení.

USNESENÍ VLÁDY

Pro rodiče

Nechť si duben sebelepší bývá, ovčákovi hůl přec jen se zasněžívá.

O svaté Anselmeně semeno do země.

Svátek má Marcela

Státní svátky a významné dny na dnešek:

• Mezinárodní den svobody tisku

Zítra má svátek Alexandra